KOMBIFOLD -  wydajna i precyzyjna składaka do ręczników do frotte

Składarka Kombifold sprawdzi się zarówno w  pralni, hotelu, szpitalu czy ośrodku wellness. Jest właściwą inwestycją wszędzie tam gdzie potrzebne są duże ilości frotte i ręczników. Składanie ręczników angażuje zazwyczaj wiele osób. Używając wydajnej i nowoczesnej składarki do prania frotte Kombifold oszczędzasz czas i pieniądze.

Składarka Kombifold: porządek i organizacja

Składarka do frotte Kombifold dokładnie składa, sortuje oraz odpowiednio układa ręczniki w trzech różnych rozmiarach jednocześnie. Operator kładzie nieposortowane ręczniki na podajniku w krótkim odstępie czasu. Składarka sprawdza kształt ręcznika i składa go w wybrany sposób, sortuje i układa je według rozmiaru. Ułożone pranie jest przesuwane do operatora na pasach podawczych.

 

Praca przy użyciu uniwersalnej składarki Kombifold jest  łatwa  i wygodna

Składarka Kombifold może złożyć nawet 1 800 sztuk ręczników  na godzinę. Jest przeznaczona do skłądania różnego rodzaju ręczników i wyrobów frotte. Oprócz ręczników,  składane mogą być również fartuchy, damskie kombinezony bez rękawów, t-shirty, prześcieradła, koce oraz bielizna. Operator decyduje o sposobie składania. Uniwersalny sterownik FREEpro pozwala na stworzenie własnych programów składania, które można łatwo wybrać lub zmienić w dowolnym czasie. W przypadku  nieprawidłowego wprowadzenia prania, składarka reaguje zatrzymaniem pracy nawet w razie braku reakcji operatora. To czyni składarkę urządzeniem bardzo bezpiecznym i prostym w obsłudze. Standardowo składarka Kombifold posiada zamontowany centralny pas rozładunkowy po prawej stronie maszyny, który wyprowadza ułożone pranie. Opcjonalnie pas ten może zostać zamontowany po lewej stronie. Zesztaplowane pranie może zostać również wyprowadzane z tyłu urządzenia. Dzięki tym opcjom składarka zapewnia wygodę i elastyczność użytkowania.

 


Kontakt: zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym. Oferujemy  katalogi zawierające  specyfikacje maszyn z uwzględnieniem najnowszych  innowacji. Doradzimy w sprawach technicznych, przygotujemy
projekt technologiczny, zaproponujemy korzystne warunki zakupu.
    

Tutaj znajdziesz informacje o nowoczesnych suszarkach STAHL.