Stahl Maszyny Pralnicze - Profesjonalny partner,  od ponad 100 lat produkujący dla Państwa maszyny pralnicze.  

STAHL Maszyny Pralnicze - niemiecka firma technologiczna
Firma STAHL Maszyny Pralnicze
od 1909 roku zajmuje się projektowaniem i produkowaniem profesjonalnych urządzeń pralniczych. Została założona w Niemczech, w  Badenii-Wirtembergi,i a swoje maszyny dostarcza do krajów na wszystkich kontynentach zapewniając wysokiej jakości obsługę posprzedażową.


STAHL Maszyny pralnicze – innowacyjna i nowoczesna  firma rodzinna

 STAHL to nowoczesna rodzinna firma z jasnymi zasadami, charakteryzująca  się wysoką jakością produktów. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie wysokiej jakości. Dzięki innowacyjności nasze urządzenia są przyjazne dla
środowiska naturalnego i niedrogie w eksploatacji. 

STAHL Maszyny Pralnicze – firma inżynieryjna z siedzibą w Sindelfingen

Już od czterech pokoleń firma STAHL wprowadza przełomowe rozwiązania do sektora pralniczego takie jak „super niecka PTS”, sterownik FREEpro oraz hydrodynamiczny system prania. Nasz ciągły rozwój jest możliwy dzięki współpracy z wymagającymi klientami, spełnianie ich standardów i dbanie o satysfakcję. Nowe wyzwania sprawiają, że nieustannie poszukujemy nowych, rewolucyjnych rozwiązań, pozostajemy zmotywowani i zainspirowani.  

Dla STAHL zadowolenie klientów jest najważniejsze

Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Istotne jest dla nas dokładne zapoznanie się z każdą opinią i sugestią. Indywidualne podejście gwarantuje, że proponowane przez nas rozwiązania będą dopasowane do Państwa wymogów.  


STAHL Maszyny Pralnicze – rzetelny i kompleksowy dostawca

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą kompleksowych systemów pralniczych. Nasze maszyny są trwałe i nowoczesne. Dysponujemy bogatym katalogiem urządzeń ze wszystkich kategorii. Dobamy o każdy etap procesu prania.