Produkcja

„ Zrobione przez STAHL” oznacza „ realnie zrobione w Niemczech”.

Produkcja STAHL odbywa się wyłącznie na terenie Niemiec. Wszystkie działy produkcji znajdują się w siedzibie firmy w Sindelfingen.

 Nasi wykwalifikowani specjaliści pracują na najnowszych obrabiarkach w fabryce zlokalizowanej w Maichinen, dzielnicy Sildenfingen.

Proces spawania jest w pełni zautomatyzowany: laserowa maszyna spawalnicza obrabia metalowe blachy
o grubości nawet 30 mm, a następnie tnie je na odpowiednie części.

STAHL nie tylko produkuje obudowy samodzielnie w Baden-Württemberg, bębny znajdujące się z profesjonalnych pralkach i suszarkach są również perforowane, gięte i spawane przez nas. Niecki i wały magli o średnicach od 200 do 2010 mm są również precyzyjnie obrabiane w Maichingen. Zintegrowana w ten sposób produkcja pozwala nam zwracać szczególną uwagę na jakość od samego początku łańcucha produkcyjnego, a także umożliwia nam elastyczność w przypadku szczególnych potrzeb i produkcji niestandardowych urządzeń.Końcowy montaż urządzeń przeprowadzany jest przez specjalnie wyszkolony personel w działach montażowych, wyposażonych w maszyny do testowania produktów, aby spełniały rygorystyczne kryteria, jakości i wydajności. Dopiero po przejściu wszystkich testów, pakujemy nasze maszyny i rozsyłamy do dowolnego miejsca na świecie.