Średnie magle MC 400 - 800

Rozmiary: 

Szerokość
 
Model magla
175 cm 210 cm 250 cm 270 cm 300 cm 330 cm
MC 400
średnica 40 cm
     
MC 500
średnica 50 cm
   
MC 600
średnica 60 cm
MC 800
średnica 80 cm

Podgrzew: 

  •  MC 400 - 800 magiel o podgrzewie elektrycznym
  •  MC 400 - 800  magiel o podgrzewie gazowym
  •  MC 400 - 800 magiel o podgrzewie parowym 
  •  MC 400 - 800 magiel o podgrzewie wykorzystującym olej termalny 

 

Niecka w ekonomicznych maglach STAHL 

Nowa, zaawansowana konstrukcyjnie  niecka w maglach STAHL jest unikalnym rozwiązaniem wśród magli dostępnych na rynku. Tylko podgrzewana niecka STAHL w pełni zachowuje swój kształt oferując realny kąt opasania 180 stopni. Technologia ta zwiększa powierzchnię prasowania pod ciśnieniem o 20%, co pozwala na magazynowanie ciepła oraz jego efektywną dystrybucję. Technologia ta pozwala również na wysoki poziom wykorzystania mocy produkcyjnych wraz z optymalną efektywnością energetyczną, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia.

 

Napęd PTS w nowoczesnych maglach STAHL  

Silnik trójfazowy przenosi liniowo napęd  na rolkę i jest sterowany przez falownik. Zmniejsza to konieczność konserwacji i zużycie elementów przenoszenia  napędu. Dodatkowo zapewnia łagodny rozruch. Napęd PTS
współpracuje ze sterownikiem FREEpro dostosowując zużycie energii do bieżącego zapotrzebowania. Nie potrzebne jest smarowanie, łańcuchy czy paski klinowe, co zmniejsza koszty eksploatacyjne.

 

Podnoszenie i opuszczanie wałów w maglach STAHL 

W maglach STAHL to wał jest podnoszony i opuszczany. Oznacza to, że niecka jest nieruchoma co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii. Ruchomy jest  wał. Takie rozwiązanie  nie tylko oszczędza energię, ale również
znacząco ułatwia dostęp do  niecki. Dzięki temu jest łatwiejsza do czyszczenia. 

 

Termoizolacja - oszczędna eksploatacja magli STAHL  

Magle MC400-800 mogą być pokryte stabilną, dwuwarstwową, w pełni izolowaną metalową pokrywą. Gwarantuje to energooszczędną izolację termiczną przez co redukuje ilość ciepła traconego przez promieniowanie. Dodatkowo poprawia znacząco komfort pracy.

 

Stół podawczy, proste rozwiązania w maglach STAHL   

W maglach MC330 bielizna może być wprowadzane przez antypoślizgowy stół podawczy, który znacząco ułatwia  wprowadzanie. Dzięki temu kolejne sztuki  mogą być wprowadzane do magla szybciej. Samonapinający pas
współpracuje z silnikiem napędowym i sterownikiem FREEpro przy wybranej szybkości. Pranie chronione jest również przed rozciągnięciem, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny kształt. 

 

Magle STAHL - wzorcowa ergonomiczność

Magle STAHL zostały zaprojektowane tak aby były przyjazne użytkownikowi. Wprowadzanie i wyjmowanie prania odbywa się na dogodnej wysokości.

Wentylator w maglach STAHL 

Specjalna konstrukcja wentylacji magla zapewnia równomierny odbiór wilgotnego powietrza na całej długości walca. Zawór motylowy reguluje kierunek przepływu zapobiegając powrotowi wilgotnego powietrza do wnętrza magla. 

 

Modułowa konstrukcja w rozwojowych maglach STAHL 

Począwszy od modelu MC 500 każdy magiel może być powiększony o dodatkowy walec, a tym samym dostosować się do rosnących potrzeb pralni.

 

Magle STAHL - wzorcowa ergonomiczność

Magle STAHL zostały zaprojektowane tak aby były przyjazne użytkownikowi. Wprowadzanie i wyjmowanie prania odbywa się na dogodnej wysokości.

  

Kontakt: zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym. Oferujemy katalogi zawierające  specyfikacje maszyn z uwzględnieniem najnowszych  innowacji.Doradzimy w sprawach technicznych, przygotujemy projekt technologiczny, zaproponujemy korzystne warunki zakupu.    
 
Jeśli szukasz informacji o pralnico - wirówkach firmy STAHL, znajdziesz je tutaj.