Małe magle MC 210 & MC 330 

 

Rozmiary:

  • MC 210/1400 rotary iron – średnica 21 cm, szerokość 140 cm
  • MC 330/1650 rotary iron– średnica  30 cm, szerokość 165 cm
  • MC 330/1750 rotary iron– średnica  30 cm, szerokość 175 cm
  • MC 330/2000 rotary iron– średnica  30 cm, szerokość 200 cm 
     

 

Podgrzew:

  • MC 210 & MC 330 magiel elektryczny 
  • MC 210 & MC 330 magiel gazowy
  • MC 210 & MC 330 magiel parowy 

 


Stalowa niecka w enerogoszczędnych maglach STAHL  

Stalowa niecka jest najważniejszą częścią magli. Wykonana jest z wysokogatunkowej stali drobnoziarnistej, Dzięki temu  nawet pod działaniem ekstremalnych temperatur nie odkształca się. To odróżnia ten materiał spośród innych. Co więcej, ten gatunek stali zapewnia wyjątkowe „magazynowanie ciepła” oraz jego równomierny rozkład. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie wysokiej wydajności przy niskim zużyciu energii i uzyskanie perfekcyjne wykończenie. 

Droga prasowania w maglach STAHL 

Optymalny docisk i dłuższa droga prasowania magli STAHL są głównym czynnikiem dającym  praniu perfekcyjne  wykończenie. Te dwa czynniki oraz  starannie zaprojektowana droga prowadzenia bielizny nadają elegancki połysk prasowanym tkaninom. Co więcej brak, jak w innych maglach tego typu irytujących śladów powstałych po taśmach. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie przewagi konkurencyjnej i oferowanie najlepszej jakości wykończenia.

 

Napęd PTS w nowoczesnych maglach STAHL 

Silnik trójfazowy przenosi liniowo napęd  na rolkę i jest sterowany przez falownik. Zmniejsza to konieczność konserwacji i zużycie elementów przenoszenia  napędu. Dodatkowo zapewnia łagodny rozruch. Napęd PTS współpracuje ze sterownikiem FREEpro dostosowując zużycie energii do bieżącego zapotrzebowania. Nie potrzebne jest smarowanie, łańcuchy czy paski klinowe, co zmniejsza koszty eksploatacyjne.

  

Podnoszenie  opuszczanie wałów w maglach STAHL

W maglach STAHL to wał jest podnoszony i opuszczany. Oznacza to, że niecka jest nieruchoma co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii. Ruchomy jest  wał. Takie rozwiązanie  nie tylko oszczędza energię, ale również znacząco ułatwia dostęp do  niecki. Dzięki temu jest łatwiejsza do czyszczenia.

 

Termoizolacja - oszczędna eksploatacja magli STAHL  

Magle MC330 mogą być pokryte stabilną, dwuwarstwową, w pełni izolowaną metalową pokrywą. Gwarantuje to energooszczędną izolację termiczną przez co redukuje ilość ciepła traconego przez promieniowanie. Dodatkowo poprawia znacząco komfort pracy.

 

Stół podawczy, proste rozwiązania w  maglach STAHL   

W maglach MC330 bielizna może być wprowadzane przez antypoślizgowy stół podawczy, który znacząco ułatwia  wprowadzanie. Dzięki temu kolejne sztuki  mogą być wprowadzane do magla szybciej. Samonapinający pas współpracuje z silnikiem napędowym i sterownikiem FREEpro przy wybranej szybkości. Pranie chronione jest również przed rozciągnięciem, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny kształt.

 

Magle STAHL - wzorcowa ergonomiczność

Magle STAHL zostały zaprojektowane tak aby były przyjazne użytkownikowi. Wprowadzanie i wyjmowanie prania odbywa się na dogodnej wysokości.


Kontakt: zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym. Oferujemy katalogi zawierające  specyfikacje maszyn z uwzględnieniem najnowszych  innowacji. Doradzimy w sprawach technicznych, przygotujemy projekt technologiczny, zaproponujemy korzystne warunki zakupu.    

Jeśli szukasz informacji o pralnico - wirówkach firmy STAHL, znajdziesz je tutaj .